Реалізовані проєкти
2000+ реалізованих кейсів
Замовити консультацію
ПрАТ «Столичний завод шампанських вин»
Одному з найбільших українських підприємств виноробної промисловості в найкоротші терміни зменшено на 75% витрати з оплати за землю шляхом внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про код цільового призначення землі.
ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»
ЖК «Файна-Таун» - яскравий представник сучасного підходу до будівництва житла. До проєктування даного ЖК була долучена і наша компанія.
ТОВ «ЮНІТ ХОЛДІНГС»
Провели комплексний юридичний аудит поточного стану землекористування для City in city, розробили правові механізми оформлення прав на земельні ділянки з бажаним цільовим призначенням для містобудівних потреб відповідно до затвердженої містобудівної документації (ДПТ) з урахуванням необхідності оптимізації плати за землю в майбутньому.
Wog
Консультування з питань оподаткування щодо орендної плати за земельні ділянки та земельного податку.
Автосоюз
Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні.
Група компаній «Автоленд»
Скасування в судовому порядку неправомірно донарахованої суми податків, страхових внесків та штрафних санкцій на загальну суму 1,4 млн грн.
Sobi Club
Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та супровід отримання документів дозвільного характеру у сфері будівництва.
British Motors Ukraine
Супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
ПБГ Ковальська
Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
KAN Development
Юридичний супровід поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки у Дніпровському районі міста Києва.
Показати ще 10
Юридична допомога в короткі терміни

    Залишити заявку