Консультування з податкових аспектів спадкування, дарування, відчуження майна
Замовити послугу

Питання відчуження майна містить ряд складних аспектів, в тому числі й оподаткування такої операції. Вірно обраний спосіб розпорядження майном допоможе зекономити час та гроші як продавця, так і покупця.

Детальніше

У результаті надання рішень від наших спеціалістів Клієнт отримує письмовий звіт, що міститиме:

 • Інформацію з посиланнями на норми чинного законодавства щодо: найбільш прийнятних у кожному конкретному випадку способів відчуження майна; чи підлягає оподаткуванню кожна конкретна операція з відчуження майна, якщо так, то за якою ставкою; випадки, в яких потрібно проводити експертну грошову оцінку нерухомого майна; за яких умов нерухоме майно відчужується по балансовій вартості; які документи необхідні для юридичного оформлення відчуження майна та відповіді на інші, поставленні Клієнтом, запитання стосовно розпорядження майном.
 • Аналіз поточної ситуації щодо майна, яке підлягає передачі у спадок/даруванню/продажу: хто євласником майна (фізична/юридична особа) та форма власності; наявність правовстановлюючих документів на майно, що підлягає відчуженню; якщо відчужується нерухоме майно, перевірка даних державних реєстрів на предмет внесення запису щодо реєстрації за відчужувачем права власності на майно; чи перебуває власник майна у шлюбі; перевірка наявних обтяжень, заборон, обмежень щодо майна; наявність судових спорів щодо майна.
 • Рекомендації щодо обрання законного способу відчуження майна, при якому застосовуватиметься мінімальна ставка податку, або обов’язок щодо сплати податку буде відсутній взагалі.
 • Головна ціль – досягнення законного результату, який максимально задовольняє потреби кожного окремого Клієнта.
Детальніше

Питання, на які Клієнт отримає відповіді:

 • Чи оподатковується відчуження майна у його конкретному випадку. Якщо так, то яка ставка оподаткування.
 • Які способи розпорядження майном можна застосувати у його випадку, їх переваги та недоліки, рекомендації щодо вибору найоптимальнішого з них.
 • Чи потрібно проводити незалежну оцінку майна, і в яких випадках її проведення є обов’язковим.
 • Випадки, в яких необхідно укладати попередній договір купівлі-продажу нерухомого майна.

Таким чином, звернення до кваліфікованих фахівців ТОТУМ допоможе обрати вірний спосіб відчуження майна та забезпечити оптимальне для усіх сторін укладення угоди.

Детальніше
Ефективні юридичні рішення для бізнесу

  Залишити заявку

  Наші реалізовані проєкти
  2000+ реалізованих кейсів
  Дивитися кейси
  Хочу так само
  ПрАТ «Столичний завод шампанських вин»
  Одному з найбільших українських підприємств виноробної промисловості в найкоротші терміни зменшено на 75% витрати з оплати за землю шляхом внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про код цільового призначення землі.
  ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»
  ЖК «Файна-Таун» - яскравий представник сучасного підходу до будівництва житла. До проєктування даного ЖК була долучена і наша компанія.
  ТОВ «ЮНІТ ХОЛДІНГС»
  Провели комплексний юридичний аудит поточного стану землекористування для City in city, розробили правові механізми оформлення прав на земельні ділянки з бажаним цільовим призначенням для містобудівних потреб відповідно до затвердженої містобудівної документації (ДПТ) з урахуванням необхідності оптимізації плати за землю в майбутньому.
  Wog
  Консультування з питань оподаткування щодо орендної плати за земельні ділянки та земельного податку.
  Автосоюз
  Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні.
  Група компаній «Автоленд»
  Скасування в судовому порядку неправомірно донарахованої суми податків, страхових внесків та штрафних санкцій на загальну суму 1,4 млн грн.
  Sobi Club
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та супровід отримання документів дозвільного характеру у сфері будівництва.
  British Motors Ukraine
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
  ПБГ Ковальська
  Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  KAN Development
  Юридичний супровід поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки у Дніпровському районі міста Києва.
  Агромат
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та представництво інтересів у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
  ПАТ «ПОЗНЯКИЖИТЛОБУД»
  Одному з найбільших українських забудовників, який спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів, в мінімальні терміни Юридичною фірмою було відновлено дію договору оренди земельних ділянок.
  ТОВ «Бетон Комплекс»
  Для одного з провідних виробників будівельних матеріалів та забудовника України, в найкоротший період відновлений термін дії договору оренди земельної ділянки, з огляду на специфіку умов, які були зафіксовані в документах Клієнта, а саме, наявність обтяжень у вигляді арешту.
  Укртара
  Консультування з питань перетворення підприємства та оптимізації корпоративного управління.
  ГО «НЕЗАЛЕЖНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ»
  Юридичний супровід створення, державної реєстрації та змін у структурі управління.
  Hippocrates
  Консультування з питань оптимізації управління та внесення змін до установчих документів. Охорона прав інтелектуальної власності та супровід реєстрації торговельної марки «Hippocrates».
  Дніпровська Рів’єра
  Судовий захист права оренди на земельну ділянку в Голосіївському районі міста Києва.
  Творча архітектурна майстерня «Архітекта»
  Судовий захист права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.
  Київська овочева фабрика
  Консультування з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для містобудівних потреб.
  Sobi Club
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку.
  01
  20
  Наші нагороди
  Ми тримаємо лідерство на внутрішньому та зовнішньому ринках. Прагнемо вищого рівня сервісу та впроваджуємо кращі практики юридичних фірм
  В ТОП міжнародного рейтингу LEGAL 500

  В сфері «Нерухомість та будівництво»

  За версією Liga Zakon Awards

  Переможець у номінаціі «Будівництва та нерухомості»

  Юридична фірма року

  За версією Ukrainian Real Estate Club

  «Юридична практика» ТОП-50

  5 місце в «Практиці нерухомості»

  5 місце в практиці «Земельного права»

  Відгуки клієнтів
  Дніпровська Рів’єра

  «За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»

  Компанія «Агромат»

  «Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»

  МЖК «ОБОЛОНЬ»

  «Досвідчена команда професіоналів та майстрів своєї справи. Не один раз допомагали в вирішенні земельних питань, в тому числі в питаннях продовження строків дії договорів оренди земельної ділянки, проведення процедур поділу, відводу земельних ділянок, підготовки необхідних документів для укладення договорів, захист інтересів компанії в суді».

  ПБГ «Ковальська»

  «Промислово-будівельна група «Ковальська» висловлює свою повагу та щиро дякує за багаторічну плідну співпрацю, під час якої фахівці ЮФ «ТОТУМ» зарекомендували себе як команда професіоналів найвищого рівня, які готові надавати якісну та професійну юридичну підтримку в найскладніших питаннях».  

  Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

  Дозвольте висловити щиру подяку особисто партнерам, а також юристам практики Земельного та Аграрного права за проведення грунтовної та високопрофесійної аналітичної роботи щодо можливості розширення території аеропорту.

  01
  05
  Замовити консультацію

   Наші клієнти
   British Motors Ukraine
   АТБ
   Фармак
   Ашан
   Ceetrus Ukraine
   TERRA AGRO INVEST
   УГМК
   АТ “ІМПЕРІАЛ ТОБАККО ПРОДАКШН УКРАЇНА”
   Укршина
   ТОВ “Київська макаронна фабрика”
   Київський завод шампанських вин
   Калуський комбінат хлібопродуктів
   Композіт
   Епіцентр
   WOG
   АвтоМАЗ-Україна
   УкрАВТО
   UDP
   KDD Group
   ЮНІТ ЖИТЛОІНВЕСТ
   KAN Development
   МЖК Оболонь
   ПБГ Ковальська
   Дніпровська Рів’єра
   Познякижитлобуд
   KFC
   Торгова мережа Сільпо
   Агромат
   Контакти
   01001 , Київ
   провулок Тараса Шевченка, 16
   Напишіть нам