Послуги щодо змін в корпоративній структурі
змін до установчих документів, змін до відомостей про юридичну особу та ФОП
Замовити послугу

Нерідко перед учасниками/акціонерами, кінцевими бенефіціарами підприємницьких товариств, власниками майна або інвесторами постає проблема, пов’язана з вдосконаленням структури існуючого бізнесу.

Вирішення такої проблеми може бути досягнуте завдяки внесенню змін до існуючої корпоративної структури компанії Клієнта. Ми раді допомогти у вирішенні цих непростих завдань.

Команда професіоналів ЮФ TOTUM з багаторічним досвідом пропонує своїм Клієнтам надання послуг щодо змін в корпоративній структурі, змін до установчих документів, змін до відомостей про юридичну особу та ФОП.

Детальніше

І. Замовляючи в ЮФ TOTUM послуги щодо змін в корпоративній структурі Клієнт отримує:

 • Аналіз існуючого стану компанії – об’єктивний опис поточного стану підприємства з врахуванням поточних/можливих ризиків та нашими рекомендаціями щодо їх усунення або запобігання виникненню.
 • Розробка альтернативних варіантів корпоративної структури. В кожному окремому випадку, залежно від запиту Клієнта та поточної ситуації в компанії/на підприємстві, ми підбираємо всі можливі варіанти змін, описуємо переваги та недоліки кожного з варіантів, а також описуємо механізм їх реалізації.
 • Супровід реалізації обраного Клієнтом варіанту корпоративної структури. Після того як Клієнт, ознайомившись з наданою інформацією, оцінивши всі ризики та врахувавши рекомендації наших юристів, визначився з найбільш оптимальним для нього варіантом змін корпоративної структури, ми здійснюємо безпосередньо супровід реалізації обраного механізму, включаючи: підготовку всіх необхідних документів, забезпечення державної реєстрації, здійснення всіх інших дій, які необхідні для реалізації обраного варіанту корпоративної структури.
Детальніше

ІІ. У зв’язку зі змінами у складі учасників/акціонерів, розміру статутного капіталу, часток учасників/акціонерів, найменування виконавчого органу та його компетенції, видів діяльності, місцезнаходження, порядку прийняття рішень органами управління товариства,  порядку вступу до товариства та виходу з нього, інших відомостей про юридичну особу, які зазначені в установчих документах, виникає потреба у внесенні змін до чинних установчих документів юридичної особи.

Кваліфіковані юристи практики Корпоративного та податкового права здійснюють супровід внесення змін до установчих документів, до якого входять:

 • аналіз відповідності положень установчих документів нормам чинного законодавства;
 • рекомендації щодо внесення змін до установчих документів;
 • підготовка нової редакції установчих документів;
 • здійснення дій, необхідних для реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.
Детальніше

ІІІ. Зміни місцезнаходження, складу учасників/акціонерів, персонального складу керівних органів, видів економічної діяльності (КВЕД) підлягають державній реєстрації, хоча і не завжди тягнуть за собою внесення змін до установчих документів.

У послугу «зміни до відомостей про юридичну особу та ФОП» входить:

 • підготовка пакету документів, необхідних для реєстрації змін;
 • здійснення дій, необхідних для реєстрації змін до відомостей про юридичну особу/ФОП.
Детальніше
Ефективні юридичні рішення для бізнесу

  Залишити заявку

  Наші реалізовані проєкти
  2000+ реалізованих кейсів
  Дивитися кейси
  Хочу так само
  ПрАТ «Столичний завод шампанських вин»
  Одному з найбільших українських підприємств виноробної промисловості в найкоротші терміни зменшено на 75% витрати з оплати за землю шляхом внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про код цільового призначення землі.
  ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»
  ЖК «Файна-Таун» - яскравий представник сучасного підходу до будівництва житла. До проєктування даного ЖК була долучена і наша компанія.
  ТОВ «ЮНІТ ХОЛДІНГС»
  Провели комплексний юридичний аудит поточного стану землекористування для City in city, розробили правові механізми оформлення прав на земельні ділянки з бажаним цільовим призначенням для містобудівних потреб відповідно до затвердженої містобудівної документації (ДПТ) з урахуванням необхідності оптимізації плати за землю в майбутньому.
  Wog
  Консультування з питань оподаткування щодо орендної плати за земельні ділянки та земельного податку.
  Автосоюз
  Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні.
  Група компаній «Автоленд»
  Скасування в судовому порядку неправомірно донарахованої суми податків, страхових внесків та штрафних санкцій на загальну суму 1,4 млн грн.
  Sobi Club
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та супровід отримання документів дозвільного характеру у сфері будівництва.
  British Motors Ukraine
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
  ПБГ Ковальська
  Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  KAN Development
  Юридичний супровід поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки у Дніпровському районі міста Києва.
  Агромат
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та представництво інтересів у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
  ПАТ «ПОЗНЯКИЖИТЛОБУД»
  Одному з найбільших українських забудовників, який спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів, в мінімальні терміни Юридичною фірмою було відновлено дію договору оренди земельних ділянок.
  ТОВ «Бетон Комплекс»
  Для одного з провідних виробників будівельних матеріалів та забудовника України, в найкоротший період відновлений термін дії договору оренди земельної ділянки, з огляду на специфіку умов, які були зафіксовані в документах Клієнта, а саме, наявність обтяжень у вигляді арешту.
  Укртара
  Консультування з питань перетворення підприємства та оптимізації корпоративного управління.
  ГО «НЕЗАЛЕЖНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ»
  Юридичний супровід створення, державної реєстрації та змін у структурі управління.
  Hippocrates
  Консультування з питань оптимізації управління та внесення змін до установчих документів. Охорона прав інтелектуальної власності та супровід реєстрації торговельної марки «Hippocrates».
  Дніпровська Рів’єра
  Судовий захист права оренди на земельну ділянку в Голосіївському районі міста Києва.
  Творча архітектурна майстерня «Архітекта»
  Судовий захист права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.
  Київська овочева фабрика
  Консультування з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для містобудівних потреб.
  Sobi Club
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку.
  01
  20
  Наші нагороди
  Ми тримаємо лідерство на внутрішньому та зовнішньому ринках. Прагнемо вищого рівня сервісу та впроваджуємо кращі практики юридичних фірм
  В ТОП міжнародного рейтингу LEGAL 500

  В сфері «Нерухомість та будівництво»

  За версією Liga Zakon Awards

  Переможець у номінаціі «Будівництва та нерухомості»

  Юридична фірма року

  За версією Ukrainian Real Estate Club

  «Юридична практика» ТОП-50

  5 місце в «Практиці нерухомості»

  5 місце в практиці «Земельного права»

  Відгуки клієнтів
  Дніпровська Рів’єра

  «За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»

  Компанія «Агромат»

  «Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»

  МЖК «ОБОЛОНЬ»

  «Досвідчена команда професіоналів та майстрів своєї справи. Не один раз допомагали в вирішенні земельних питань, в тому числі в питаннях продовження строків дії договорів оренди земельної ділянки, проведення процедур поділу, відводу земельних ділянок, підготовки необхідних документів для укладення договорів, захист інтересів компанії в суді».

  ПБГ «Ковальська»

  «Промислово-будівельна група «Ковальська» висловлює свою повагу та щиро дякує за багаторічну плідну співпрацю, під час якої фахівці ЮФ «ТОТУМ» зарекомендували себе як команда професіоналів найвищого рівня, які готові надавати якісну та професійну юридичну підтримку в найскладніших питаннях».  

  Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

  Дозвольте висловити щиру подяку особисто партнерам, а також юристам практики Земельного та Аграрного права за проведення грунтовної та високопрофесійної аналітичної роботи щодо можливості розширення території аеропорту.

  01
  05
  Замовити консультацію

   Наші клієнти:
   KAN Development
   Агромат
   WOG
   ПБГ Ковальська
   KFC
   Ашан
   Епіцентр
   АТ “ІМПЕРІАЛ ТОБАККО ПРОДАКШН УКРАЇНА”
   Контакти
   01001 , Київ
   провулок Тараса Шевченка, 16
   Напишіть нам