Реєстрація прав інтелектуальної власності
Авторських прав, торгових марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, кваліфікованого походження товару, у тому числі за міжнародною системою
Замовити послугу

Враховуючи активний розвиток технологій, досліджень та винаходів, виникає гостра необхідність в оформленні прав на такі об’єкти інтелектуальної власності, як торгові марки, корисні моделі, промислові зразки тощо. Це пов’язано, перш за все, з великою кількістю посягань на такі об’єкти з боку третіх осіб та необхідністю захисти результати своєї інтелектуальної діяльності. Крім цього, реєстрація прав власності надає автору можливість не лише самостійно використовувати власний твір, торгову марку чи винахід, а й надавати право користування на умовах ліцензійного договору іншим особам, таким чином капіталізуючи свої інтелектуальні досягнення.
Команда TOTUM, володіючи значним досвідом правової роботи у цій сфері, готова надати комплекс послуг з реєстрації об’єктів інтелектуальної власності.

Детальніше
 • Отримання свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твір (літературний, музичний, художній, комп’ютерну програму, фотографію та ін.). Наявність такого свідоцтва у автора дає можливість, не лише захистити твір від його незаконного використання, а й укладати у майбутньому ліцензійні договори, вносити твір у статутний капітал юридичної особи та наділяє автора презумпцією авторства;
 • Отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг. Реєстрація торгової марки дозволяє використовувати власне позначення у господарській діяльності протягом 10 років із правом продовження. Це багатоетапний процес, що включає в себе:
 • попередню перевірку зображення на тотожність чи схожість з уже зареєстрованими знаками
 • підготовку та подання заявочних матеріалів до Укрпатенту
 • проходження необхідних експертиз
 • безпосередньо реєстрацію та отримання свідоцтва
Детальніше

Для успішного завершення процедури реєстрації ТМ знадобиться допомога фахівця. Більш того, така реєстрація можлива не тільки на території Україні. Завдяки багаторічному досвіду та експертності наших юристів, ми також пропонуємо реєстрацію торгових марок за міжнародною та європейською системою, що дає можливість використовувати власний знак в більш, ніж 100 країнах. Отримання патенту на промисловий зразок, винахід або корисну модель. Патентування власних промислових зразків, винаходів та корисних моделей допомагає автору захистити своє право, використовувати об’єкт інтелектуальної власності самостійно та передати права на його використання, отримуючи при цьому прибуток. Реєстрація патенту можлива як національна, так і міжнародна. Юристи практики Корпоративного та податкового права ЮФ TOTUM нададуть комплексну допомогу як в отриманні патенту, так і в підтриманні його чинності.

Детальніше
Реєстрація кваліфікованого походження товару

Часто виникає необхідність зареєструвати саме походження товару, адже воно відображає цінність, якість, та, можливо, «смак» продукту або послуги. Свідоцтво про реєстрацію кваліфікованого походження товару видається на безстроковий термін, тож правова охорона вашого зазначення має більш надійний рівень захисту прав виробника товару. Реєстрація походження товару є складним процесом, для завершення якого потрібна кваліфікована юридична допомога.

Детальніше
Ефективні юридичні рішення для бізнесу

  Залишити заявку

  Наші реалізовані проєкти
  2000+ реалізованих кейсів
  Дивитися кейси
  Хочу так само
  ПрАТ «Столичний завод шампанських вин»
  Одному з найбільших українських підприємств виноробної промисловості в найкоротші терміни зменшено на 75% витрати з оплати за землю шляхом внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про код цільового призначення землі.
  ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»
  ЖК «Файна-Таун» - яскравий представник сучасного підходу до будівництва житла. До проєктування даного ЖК була долучена і наша компанія.
  ТОВ «ЮНІТ ХОЛДІНГС»
  Провели комплексний юридичний аудит поточного стану землекористування для City in city, розробили правові механізми оформлення прав на земельні ділянки з бажаним цільовим призначенням для містобудівних потреб відповідно до затвердженої містобудівної документації (ДПТ) з урахуванням необхідності оптимізації плати за землю в майбутньому.
  Wog
  Консультування з питань оподаткування щодо орендної плати за земельні ділянки та земельного податку.
  Автосоюз
  Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні.
  Група компаній «Автоленд»
  Скасування в судовому порядку неправомірно донарахованої суми податків, страхових внесків та штрафних санкцій на загальну суму 1,4 млн грн.
  Sobi Club
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та супровід отримання документів дозвільного характеру у сфері будівництва.
  British Motors Ukraine
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
  ПБГ Ковальська
  Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  KAN Development
  Юридичний супровід поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки у Дніпровському районі міста Києва.
  Агромат
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та представництво інтересів у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
  ПАТ «ПОЗНЯКИЖИТЛОБУД»
  Одному з найбільших українських забудовників, який спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів, в мінімальні терміни Юридичною фірмою було відновлено дію договору оренди земельних ділянок.
  ТОВ «Бетон Комплекс»
  Для одного з провідних виробників будівельних матеріалів та забудовника України, в найкоротший період відновлений термін дії договору оренди земельної ділянки, з огляду на специфіку умов, які були зафіксовані в документах Клієнта, а саме, наявність обтяжень у вигляді арешту.
  Укртара
  Консультування з питань перетворення підприємства та оптимізації корпоративного управління.
  ГО «НЕЗАЛЕЖНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ»
  Юридичний супровід створення, державної реєстрації та змін у структурі управління.
  Hippocrates
  Консультування з питань оптимізації управління та внесення змін до установчих документів. Охорона прав інтелектуальної власності та супровід реєстрації торговельної марки «Hippocrates».
  Дніпровська Рів’єра
  Судовий захист права оренди на земельну ділянку в Голосіївському районі міста Києва.
  Творча архітектурна майстерня «Архітекта»
  Судовий захист права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.
  Київська овочева фабрика
  Консультування з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для містобудівних потреб.
  Sobi Club
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку.
  01
  20
  Наші нагороди
  Ми тримаємо лідерство на внутрішньому та зовнішньому ринках. Прагнемо вищого рівня сервісу та впроваджуємо кращі практики юридичних фірм
  В ТОП міжнародного рейтингу LEGAL 500

  В сфері «Нерухомість та будівництво»

  За версією Liga Zakon Awards

  Переможець у номінаціі «Будівництва та нерухомості»

  Юридична фірма року

  За версією Ukrainian Real Estate Club

  «Юридична практика» ТОП-50

  5 місце в «Практиці нерухомості»

  5 місце в практиці «Земельного права»

  Відгуки клієнтів
  Дніпровська Рів’єра

  «За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»

  Компанія «Агромат»

  «Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»

  МЖК «ОБОЛОНЬ»

  «Досвідчена команда професіоналів та майстрів своєї справи. Не один раз допомагали в вирішенні земельних питань, в тому числі в питаннях продовження строків дії договорів оренди земельної ділянки, проведення процедур поділу, відводу земельних ділянок, підготовки необхідних документів для укладення договорів, захист інтересів компанії в суді».

  ПБГ «Ковальська»

  «Промислово-будівельна група «Ковальська» висловлює свою повагу та щиро дякує за багаторічну плідну співпрацю, під час якої фахівці ЮФ «ТОТУМ» зарекомендували себе як команда професіоналів найвищого рівня, які готові надавати якісну та професійну юридичну підтримку в найскладніших питаннях».  

  Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

  Дозвольте висловити щиру подяку особисто партнерам, а також юристам практики Земельного та Аграрного права за проведення грунтовної та високопрофесійної аналітичної роботи щодо можливості розширення території аеропорту.

  01
  05
  Замовити консультацію

   Наші клієнти
   KAN Development
   Агромат
   WOG
   ПБГ Ковальська
   KFC
   Ашан
   Епіцентр
   АТ “ІМПЕРІАЛ ТОБАККО ПРОДАКШН УКРАЇНА”
   Контакти
   01001 , Київ
   провулок Тараса Шевченка, 16
   Напишіть нам