Супровід оформлення права на тимчасову споруду
торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності
Замовити послугу

Використання тимчасових споруд в сфері торгівельного та побутового обслуговування  все більше цікавить бізнес, оскільки не потребує значних інвестицій і витрат на капітальне будівництво. При цьому, правове регулювання в сфері розміщення тимчасових споруд  досить об’ємне, має велику кількість нормативно-правових актів про містобудівну діяльність та про благоустрій, які постійно змінюються.  Крім того, в дозвільних процедурах  даної сфери завжди присутні високі корупційні ризики для  замовника та перешкоди на шляху реалізації намірів.

Невідповідність регуляторних актів органів місцевої влади регуляторним  актам вищої юридичної сили  є основним чинником  порушень прав замовників. В результаті, витрати  на проходження місцевих дозвільних процедур  стають  невиправданими та обтяжливими.                                Для досягнення мети потрібно правильно обрати місце розміщення тимчасової споруди – наміри мають відповідати вимогам діючої містобудівної документації та будівельним нормам. Тож перед зверненням до органу архітектури замовнику слід перевірити відповідність його намірів щодо розміщення тимчасової споруди із залученням до цього процесу фахівців.

Детальніше

Проведена юридична аналітика на відповідність намірів розміщення тимчасової споруди  вимогам містобудівної документації та будівельним нормам спростить реалізацію такого проєкту, допоможе зекономити час та гроші для замовника.

Оптимальним варіантом є правильно обрана локація тимчасової споруди. Поширеною є ситуація, коли  орган архітектури застосовує норми місцевої процедури розміщення тимчасової споруди, яка відмінна від тієї процедури, що передбачена нормативно-правовим актом вищої сили. Це, як правило, призводить до обмеження чи  порушення прав замовника, що потребує належного реагування та застосування відповідних правових інструментів.

При підготовці документів для органу архітектури та містобудування фахівці команди «ТОТУМ», перш за все, проводять аналітику обраного місця розміщення тимчасової споруди на предмет відповідності містобудівній ситуації, враховують планувальні та інші обмеження реалізації таких намірів, а також надають рекомендації для досягнення кінцевої мети.

Детальніше

Проведена нашими спеціалістами аналітика забезпечує подальше отримання позитивного  висновку органу архітектури на предмет відповідності намірів замовника встановленим вимогам.

Досвід свідчить про наш професіоналізм, оскільки ми працюємо в сфері капітального будівництва та  інвестицій вже більше 10 років.  Наші досвідчені юристи забезпечать Клієнту належний юридичний супровід отримання необхідних дозвільних документів для встановлення тимчасової споруди на території населеного пункту.

Юридична фірма «Тотум» гарантує, що проєкт Клієнта під нашим супроводом буде успішним.

Детальніше
Ефективні юридичні рішення для бізнесу

  Залишити заявку

  Наші реалізовані проєкти
  2000+ реалізованих кейсів
  Дивитися кейси
  Хочу так само
  ПрАТ «Столичний завод шампанських вин»
  Одному з найбільших українських підприємств виноробної промисловості в найкоротші терміни зменшено на 75% витрати з оплати за землю шляхом внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру про код цільового призначення землі.
  ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»
  ЖК «Файна-Таун» - яскравий представник сучасного підходу до будівництва житла. До проєктування даного ЖК була долучена і наша компанія.
  ТОВ «ЮНІТ ХОЛДІНГС»
  Провели комплексний юридичний аудит поточного стану землекористування для City in city, розробили правові механізми оформлення прав на земельні ділянки з бажаним цільовим призначенням для містобудівних потреб відповідно до затвердженої містобудівної документації (ДПТ) з урахуванням необхідності оптимізації плати за землю в майбутньому.
  Wog
  Консультування з питань оподаткування щодо орендної плати за земельні ділянки та земельного податку.
  Автосоюз
  Юридичний супровід оформлення права на земельну ділянку на площі Либідській у Голосіївському районі міста Києва компанії, що входить до групи «Автосоюз» - офіційного дилера Volkswagen в Україні.
  Група компаній «Автоленд»
  Скасування в судовому порядку неправомірно донарахованої суми податків, страхових внесків та штрафних санкцій на загальну суму 1,4 млн грн.
  Sobi Club
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та супровід отримання документів дозвільного характеру у сфері будівництва.
  British Motors Ukraine
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку компанії, яка входить до групи British Motors Ukraine, по вул. Кіровоградській, 21а в Голосіївському районі міста Києва.
  ПБГ Ковальська
  Приведення в судовому порядку рішення Київської міської ради «Про передачу у короткострокову оренду земельної ділянки для будівництва житлового комплексу» у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  KAN Development
  Юридичний супровід поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки у Дніпровському районі міста Києва.
  Агромат
  Консультування з питань застосування містобудівного законодавства та представництво інтересів у відносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
  ПАТ «ПОЗНЯКИЖИТЛОБУД»
  Одному з найбільших українських забудовників, який спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів, в мінімальні терміни Юридичною фірмою було відновлено дію договору оренди земельних ділянок.
  ТОВ «Бетон Комплекс»
  Для одного з провідних виробників будівельних матеріалів та забудовника України, в найкоротший період відновлений термін дії договору оренди земельної ділянки, з огляду на специфіку умов, які були зафіксовані в документах Клієнта, а саме, наявність обтяжень у вигляді арешту.
  Укртара
  Консультування з питань перетворення підприємства та оптимізації корпоративного управління.
  ГО «НЕЗАЛЕЖНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ»
  Юридичний супровід створення, державної реєстрації та змін у структурі управління.
  Hippocrates
  Консультування з питань оптимізації управління та внесення змін до установчих документів. Охорона прав інтелектуальної власності та супровід реєстрації торговельної марки «Hippocrates».
  Дніпровська Рів’єра
  Судовий захист права оренди на земельну ділянку в Голосіївському районі міста Києва.
  Творча архітектурна майстерня «Архітекта»
  Судовий захист права користування земельною ділянкою в Оболонському районі міста Києва.
  Київська овочева фабрика
  Консультування з питань поділу та зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для містобудівних потреб.
  Sobi Club
  Супровід оформлення речового права на земельну ділянку.
  01
  20
  Наші нагороди
  Ми тримаємо лідерство на внутрішньому та зовнішньому ринках. Прагнемо вищого рівня сервісу та впроваджуємо кращі практики юридичних фірм
  В ТОП міжнародного рейтингу LEGAL 500

  В сфері «Нерухомість та будівництво»

  За версією Liga Zakon Awards

  Переможець у номінаціі «Будівництва та нерухомості»

  Юридична фірма року

  За версією Ukrainian Real Estate Club

  «Юридична практика» ТОП-50

  5 місце в «Практиці нерухомості»

  5 місце в практиці «Земельного права»

  Відгуки клієнтів
  Дніпровська Рів’єра

  «За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»

  Компанія «Агромат»

  «Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»

  МЖК «ОБОЛОНЬ»

  «Досвідчена команда професіоналів та майстрів своєї справи. Не один раз допомагали в вирішенні земельних питань, в тому числі в питаннях продовження строків дії договорів оренди земельної ділянки, проведення процедур поділу, відводу земельних ділянок, підготовки необхідних документів для укладення договорів, захист інтересів компанії в суді».

  ПБГ «Ковальська»

  «Промислово-будівельна група «Ковальська» висловлює свою повагу та щиро дякує за багаторічну плідну співпрацю, під час якої фахівці ЮФ «ТОТУМ» зарекомендували себе як команда професіоналів найвищого рівня, які готові надавати якісну та професійну юридичну підтримку в найскладніших питаннях».  

  Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

  Дозвольте висловити щиру подяку особисто партнерам, а також юристам практики Земельного та Аграрного права за проведення грунтовної та високопрофесійної аналітичної роботи щодо можливості розширення території аеропорту.

  01
  05
  Замовити консультацію

   Наші клієнти:
   KAN Development
   Агромат
   WOG
   ПБГ Ковальська
   KFC
   Ашан
   Епіцентр
   АТ “ІМПЕРІАЛ ТОБАККО ПРОДАКШН УКРАЇНА”
   Контакти
   01001 , Київ
   провулок Тараса Шевченка, 16
   Напишіть нам